29. Uluslararası Eğitimde
Yaratıcı Drama Kongresi
25-28 Ekim 2018
Slider

Hoş Geldin Çemberi Başlıklı Atölye

Gençlik Kulübü ve Çağdaş Drama Derneği İstanbul Şubesi liderlerinden Bilim Uzmanı Gökhan Karaosmanoğlu ve Fisun Aykır, “Hoş Geldin Çemberi” başlıklı atölyeleri ile 29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi'nde.

Gelmek mi Zor, Gelenleri Karşılamak mı? Başlıklı Atölye

Doç. Dr. Nihal KUYUMCU, "GELMEK Mİ ZOR, GELENLERİ KARŞILAMAK MI?" başlıklı atölyesi ile 29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi'nde.

Atölye Değişiklikleri Hakkında

Ümit Arslan hocamızın 1 ve 2 kodlu atölyelerine kayıt yaptıran katılımcıların dikkatine; hocamız geçen hafta elim bir trafik kazasında yakınını kaybetmiştir. Hocamıza tekrar başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. 29th International Congress on Creative Drama in Education'da hocamız tarafından gerçekleştirileceği ilan edilen Arslan 1 kodlu atölye yerine derneğimiz liderlerinden Bedia Yılmaz Cicioğlu'nun ve Arslan 2 kodlu atölye yerine de Doç. Dr. Nihal Kuyumcu'nun atölyeleri gerçekleştirilecektir. Arslan 1 ve 2 kodlu atölye kayıtları yaptırmış olan katılımcılarımız bu atölyelere kaydırılacaktır. Bu zorunlu değişikllik nedeniyle atölye değişikliğini kabul etmeyen katılımcılarımız ücretlerinin iadesi için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresine taleplerini iletebilirler. İlgili katılımcıların bilgilerine sunulur.

Sığınmak Başlıklı Atölye

Gençlik Kulübü ve Çağdaş Drama Derneği Drama Lideri Bedia Yılmaz Cicioğlu "Sığınmak" başlıklı atölyesi ile 29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi'nde.

Kongre Programı Yayınlanmıştır

29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi Genel Programı "Kongre Bilgileri" başlığı altında yayınlanmıştır. Program bilgisine erişmek için tıklayınız. 

Free Joomla! template by L.THEME